Hogyan egyezik a Real Madrid-Barcelona, ​​amely áttekinti

Igen, az egyik legjobb El Clásico az elmúlt 5-6 évben navernoe.Bylo minden, és egy nagy játék mindkét csapat, és a büntetést három és eltávolítását, és a bíró a hibákat, és a szimuláció és színészi képességeit, és intrika általában. Üröm egy csomó, ami valójában, mint a foci =) konretno a mérkőzés, azt hiszem, az első felében volt a Real Madrid, Di Maria, újra és újra és át kell söpörni benzil és közülük kettő sikertelenek voltak. Barca volt, hogy megtérüljenek. Végeztünk az 1. félidőben a pontszám 2-2. De a második dominált már Barca és a bíró is hozzájárult kinevezéséről büntetés Barcelona ellen a bontási Ronaldo a büntetőterületen kívül, majd hibázott az ellenkező irányba kinevezésével azonos büntetést a Real Madrid ellen a bontási Neimar, így hagyva nekik tíz emberrel eltávolítása Ramos fúj utolsó remény. És amikor a Real Madrid volt a kisebbségi, ez már bármilyen labdabirtoklás beszéd nem megy Brasa uralja, míg a végén a meccs, és ennek eredményeként a tevékenység meghozta gyümölcsét, és a bontási Iniesta nevezték második büntetés ellen a Real Madrid és a harmadik a pályán, amellyel megvalósult Messi . 4-3. Barcelona win és intrika példában melegítjük egy határ))

rendszer választotta ezt a választ a legjobb

Ez az egyik legizgalmasabb harcol a világon. Két vezető top klub a világon tudja mutatni a szédítő futball show és a neve ennek a show, „El Classico” A mérkőzés nagyon szép volt, hogy nem fog csalódni.

Van egy érdekes kérdés? Kérd meg, hogy a közösség, akkor biztosan megtalálja a választ!

Ossza meg tapasztalatait és tudását, keresni jutalmak és a hírnév, hogy új és érdekes barátokat!

Kérdezd érdekes kérdés, nézzük kvalitatív válaszok és pénzt keresni. Még több ..