Job biztonsági tiszt ur

Job biztonsági tiszt SD

Bűnügyi Osztály (CID, SD) - egy online szolgáltatás, nyomozás szervei belügyeibe szerv feladata a megelőzés, elnyomás, nyilvánosságra hozatala előállítására vagy elkövetett bűncselekmények köztörvényes orientáció keresést személyek rejtőzködik a nyomozás és a tárgyalás, eltűnt személyek azonosítása azonosítatlan holttestek.

Az általános igazgatási nyomozás terén már hozzárendelve a szervezett részeként Főosztály a munkás-paraszt milíciák az NKVD a RSFSR Központi Tanszék Bűnügyi Tsentrorozysk.

Az első szakaszban az SD-ben főleg foglalkozni a politikai ellenfelek. De 1920 óta, a fő hangsúly a munkája válik harcot a bűnözéssel, többnyire a nagy bandák és a szervezett bűnözői hálózatok.

1928-ban, összhangban az új rendeletek SD készülékek bevezetett lineáris működési elve és felépítése az új egységek képződnek. 1931 májusában, UR tartalmazza az összetétel a rendőrségnek. 1937-ben, az egyik irányban a UR - elleni küzdelem lopás az állam és az állami tulajdon és a spekulációt - hivatalossá mint egy független. Az eredmény egy olyan szolgáltatás lopása elleni küzdelem a szocialista tulajdon (BHSS).

A Nagy Honvédő Háború SD, amellett, hogy a fő felelősség, ő aktívan részt vesz a terrorizmus elleni felforgatás, szabotázs, fosztogatás panikorstvom és dezertálás. Sok UR munkatárs csatlakozott a pusztító erők, elpusztítja az ellenség felderítő csoportok és követtek megrongálását az ellenséges vonalak mögött.

által létrehozott „A” osztály 1974-ben részeként UR.

1973-ban, a megelőző karbantartás át a SD; 1977-ben, ez magában foglalja vizsgálat megállapította a fiatalkorú. 1989-ben, miután a létrehozott független megelőző karbantartás ezeket a sorokat a munka kivontak joghatósága SD.

Mivel az 1980-as évek UR dolgozó vett részt a megelőzés és közzététele elkövetett azon az alapon, az etnikai konfliktusok a volt Szovjetunió területén. Ebben az időszakban az UR látszanak, és kialakult egy független szolgáltató egységek szervezett bűnözés elleni küzdelem, valamint a kábítószer-függőség.

Gyakorlati tevékenysége a bűnügyi rendőrség alapvetően felderítő jellegű, és nagyrészt a kutatás és a munkaerő rendelkezik szellemi orientáció. Nem véletlen az emberek dolgoznak a szolgáltatás, az úgynevezett Magyar Gárda rendőrség.

jogi alapja
- alkotmány
- A büntetőeljárási törvény;
- A törvény „On Police”
- A törvény „A műtét-kereső tevékenység”
Ezek az előírások elfogadott tartozik.

feladatok
A célkitűzések a Bűnügyi Osztály vannak # 58;

- Az OP végrehajtásában-keresési tevékenység (OSA), amelynek célja a megelőzés, az elnyomás és kimutatása szerinti bűncselekmények rendes orientáció, keressen személy rejtőzködik a nyomozás és a tárgyalás, eltűnt személyek és azonosítása holttestek nem azonosították;
- Vizsgálatokat végző, az előre vizsgálat szerint a jelentések a polgárok és szervezetek a bűncselekmények;
- Levezető kivizsgálásával összefüggő eseteket, amelyekben az előzetes vizsgálatot nem szükséges (jelenleg vizsgálatot büntetőügyekben Magyarországon tartott lekérdező osztályok vizsgálatot MOB belügyeibe szervek);
- Működési támogatás az előzetes vizsgálati büntetőügyekben;
- Végrehajtása az egyes megbízások a vizsgálatot.

struktúra
Szerkezetileg a Bűnügyi Osztály egy része
Rendőrség.

A Szovjetunió,
Attól függően, hogy a szervezet a belügyi, a személyzet, amely magában foglalja egy egység a Bűnügyi Osztály, Belügyminisztérium, a Szovjetunió volt a következő szerkezete SD # 58;

Főigazgatóság Bűnügyi volt annak irányítási struktúrája következő # 58;

- Kezelése az „A” - titkos kezelése;
- 1 vezérlő - Analitikai Tanszék;
- 2 Management - vezetés a nyilvánosságra hozatal elleni bűncselekmények fő (emberölés, súlyos testi sértés, nemi erőszak);
- 3. ellenőrzés - irányítás közzététel acquisitive bűncselekmények (lopás, rablás, csalás, lopás járművek);
- 4 menedzsment - kezelése a közzététel által elkövetett bűncselekmények kiskorú;
- 5. Ellenőrző - nyomkövetés egyedi vezérlés, bujkál a nyomozás és a tárgyalás, eltűnt személyek és azonosítása az azonosítatlan holttestek;
- 6 kontroll - kontroll anti-csoport és a szervezett bűnügyi megnyilvánulások (korábban kontroll anti-gang);
- 7 Vezérlés - irányítani titkos megfigyelés (korábban felügyelet);
- 8 Management - Igazgatóság illegális kereskedelem elleni harcra kábítószerek;
- székhelye;
- Humán Erőforrás Osztály.
Ennek megfelelően a menedzsment és az alsó rész ATS van egységet azonos funkciókat (a kezelési osztályok, részlegek az ág, ágak abban a csoportban, munkavállalói csoportokat rendelt munka vonalak).

Jelenleg Magyarországon és néhány köztársaságok a korábbi uniós, a Központi Bűnüldözési Osztály átnevezték a minisztérium.

Magyarországon
A szerkezet a magyar Bűnügyi szinte teljesen azonos a szovjet, az egyetlen különbség az, hogy egyes területi rendőrség és a rendőrség kapott egy magasabb státuszú, és így növelni az állami egység SD, valamint az SD önkiszolgáló visszavont néhány szerkezeti egységek, és viszont, alakított újakat.

A végén a 7. Management 80-as ur szerkezetet egy külön szolgáltatás visszavonták.

A 90 éven SD Magyarország egyes szolgáltatások visszavont 4., 6., 8., adminisztráció.

Hogyan lesz egy biztonsági tiszt a Bűnügyi

Hogy a munkát a rendőrség előadott az alábbi igényeket: # 58;
1. Az egészségügyi alkalmasság szolgálni a bűnüldözés (férfiak egy jelet a katonai kártya A - alkalmas a katonai szolgálat). Ezen kívül a vizelési Katonai Orvosi Bizottság Belügyminisztérium az orvosi egység helyzetét detektív ESD 2 célcsoportban.
2. A kötelező minősítési követelményeket a felvételi, hogy a poszt biztonsági tiszt a nyomozás, yavlyaets >>>